Skąd zamówić części do samochodów importowanych z USA i nie przepłacić?

licytacja
Licytowanie samochodu ze Stanów w teorii i praktyce
7 września 2021

Amerykańska motoryzacja, tak inna od swojej europejskiej siostry, ponieważ przystosowana do zupełnie różnych warunków, ma swój niezaprzeczalny urok. Potężne krążowniki szos o imponujących konstrukcjach, ogromne samochody terenowe oraz wszechstronne pick-upy (wykorzystywane często jako codzienne auta, a nie samochody dostawcze) natychmiast przywodzą na myśl skąpane w słońcu międzystanowe drogi i długą jazdę ku zwężającemu się horyzontowi w rytmie klasycznego rocka. Nic dziwnego, że amerykańskie auta mają tak wielu miłośników, także w Polsce. My również zdecydowanie się do nich zaliczamy – choć nie każdy zachwyca się wyjątkowym stylem samochodów z USA, nas zdecydowanie przekonuje kryjące się w nim poczucie potęgi. Przykro nam więc z powodu niewielkiej dostępności tych niesamowitych pojazdów w naszym kraju.

Sprowadzamy części do amerykańskich samochodów

W tej chwili najwygodniejszym i najbardziej opłacalnym sposobem na zaopatrzenie się w auto z USA jest sprowadzenie go zza oceanu. Na szczęście w dzisiejszych czasach nie jest to duży problem – ten pojawia się wtedy, gdy pojazd trzeba naprawić. Części do samochodów amerykańskich są w naszym kraju bardzo słabo dostępne. Okazjonalnie pojawiają się na pojedynczych aukcjach lub w asortymencie niektórych sklepów, ale bardzo często, zwłaszcza w przypadku mniej powszechnych modeli, dostanie ich opiera się wyłącznie na ogromnym szczęściu i wiąże się z wysokimi kosztami. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się więc import części samochodowych z USA do Polski. Niestety, taka operacja również nie jest zbyt tania i wiąże się z wieloma trudnościami.

Wyjściem z tej kłopotliwej sytuacji jest skorzystanie z profesjonalnego pośrednika, który sam zajmie się zakupem pożądanych elementów za oceanem, a następnie sprowadzeniem ich do naszego kraju. W Moto-Car zajmujemy się importem nie tylko amerykańskich aut, ale również części do tych wspaniałych pojazdów. Aby skorzystać z tej usługi, wystarczy jedynie skontaktować się z nami przez formularz na stronie. Dzięki bardzo dobrej znajomości rynku motoryzacyjnego w USA jesteśmy w stanie zapewnić stosunkowo szybką dostawę zamówionych elementów w możliwie najlepszej cenie.

 

Comments are closed.